Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Hokejové nohavice CCM NEXT JUNIOR

80,00
100,00
Zľava 20%
Ušetríte 20,00
Bez DPH 66,67
Kód produktu: VALT1H
Dostupnosť: Skladom
Zvoliť L Black
Skladom
100,00
80,00
Zvoliť M Black
Skladom
100,00
80,00
  • Popis produktu
  • Doprava

Posuň svoju hru na úroveň bezpečnej ochrany s týmito ľahko nastaviteľnými, pohodlnými hokejovými nohavicami určenými pre príležitostných hráčov a začínajúcich hokejistov všetkých vekových kategórii. Vďaka prispôsobenému strihu a vynikajúcej ochrane proti nárazom sa postarajú o to, aby vaše zápasy zostali priateľské. 

OCHRANA HRÁČA

Z vnútornej strany je umiestnená ochranná pena pre lepšiu ochranu spodnej časti chrbtice v súbojoch. Horná čast je ešte z vonkajšej strany vystužená vnútorným chráničom na stlmenie nárazu pri páde alebo narazení o mantinel.

 

 

Z prednej strany je horny chránič nohavíc fixovaný šnúrkami, aby sa nezosúval do vnútra počas hry. Je vystužený penou na pohltenie nárazu pukom alebo kontaktom so súperom. Bedrovým pásom sa nohavice veľmi ľahko dajú stiahnúť a prispôsobiť obvodu pásu. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú dlhú životnosť.

 

 

Rovnako sú chránené aj boky a pánvová kosť. Nohavíce sú vystužené platovými chráničmi pohlcujúcimi nárazy v oblasti bedier od mantinelu, alebo nastreleného puku. Znižuje sa tak riziko poškodenia bedrového kĺbu od pádu či zranenia od narazenia na mantinel. Samozrejmosťou sú cvoky na pripevnenie trakov.

 

 

Vlastnosti

  • Sublimovaná komfortná podšívka
  • Pohodlný elastický materiál v rozkroku
  • Lisované kryty z PE peny, ochrana proti nárazu v oblasti bedrovej chrbtici
  • Stehná sú chránené chráničom z PE peny

 

Veľkostné tabuľky majú iba orientačný charakter, nakoľko telesne proporcie každého hráča a tiež jeho osobné potreby a pohodlie sa nemusia zhodovať s údajmi v tabuľke.

Vyhľadávanie