Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BRANKÁRSKE TAŠKY FISCHER

Bez ohľadu na to, či ste brankárska hviezda v rozkvete alebo skúsený veterán medzi tyčami, naše brankárske tašky Fischer Goalie bag sa prispôsobí vašim potrebám vďaka dostupnosti v seniorskej a juniorskej veľkosti.

Chráňte svoju investíciu do výstroje s našou brankárskou taškou vyrobenou z kvalitného nylonu, ktorý je odolný proti ošúchaniu a prederaveniu. Váš drahocenný obsah bude v bezpečí a taška ostane dlho ako nová, aj keď ju používate dennodenne a v náročných podmienkach.

S troma veľkými a kvalitnými kolieskami naša taška Fischer Goalie bag zvládne aj tie najväčšie nerovnosti. Uľahčite si pohyb s ťažkou výstrojou na každom kroku a šetrite svoje sily pre skutočnú akciu na ľade!

Kvalitné zipsy sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhodobé používanie a časté otváranie a zatváranie. S prepracovaným systémom odvetrávania sa nemusíte obávať, že vaša výstroj zostane po náročnom tréningu alebo zápase vlhká a zapáchajúca. Udržujte svoju výstroj vždy čerstvú a pripravenú na ďalšie použitie s našou Fischer Goalie bag.

Nechajte každodenné starosti s prepravou výstroje na nás a sústreďte sa na to, čo vám ide najlepšie – zneškodňovanie striel a víťazstvá na ľade!

Produkty

Filter

Vyhľadávanie