Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Ribana na hokej

Už žiadne škrabance alebo podráždenie pokožky! Naše ribano s bezšvovou konštrukciou vám poskytne maximálny komfort a plynulý pohyb počas celej doby na ľade, aby ste sa mohli sústrediť výhradne na svoj výkon.

Zostaňte suchí aj počas najnáročnejšieho zápasu. Cieľové vetranie v kritických zónach zabezpečí optimálnu cirkuláciu vzduchu, zatiaľ čo vy dávate do hry všetko.

Posilnené šitie na kľúčových miestach zaručuje dlhšiu životnosť a odolnosť odevu voči opotrebeniu, takže vaša investícia do kvality sa vám oplatí.

Zabudnite na nepríjemné posúvanie oblečenia! Priľnavý materiál zabezpečí, že ribano zostane na svojom mieste a vy tak môžete hrať bez obáv z nepríjemného skĺzavania či obmedzenia pohybu.

Naše ribano je vybavené technológiou, ktorá neutralizuje zápach, vďaka čomu sa budete cítiť sviežo a sebavedomo počas celého dňa, nielen na ľade.

Vybavte sa ribanom od Bauer a získajte komplexné riešenie pre vaše hokejové výzvy. S našim ribanom vstúpite na ľad s istotou, že ste pripravení na každú výzvu.

Produkty

Filter

Vyhľadávanie