Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BAUER HOKEJOVÉ PRILBY

S hokejovými prilbami BAUER zažijete maximálne pohodlie vďaka špeciálne navrhnutému mäkkému polstrovaniu, ktoré efektívne tlmí nárazy a znižuje riziko zranení. Teraz môžete hrať s dôverou a sústrediť sa na svoj výkon, nie na možné úrazy.

Udržujte si chladnú hlavu počas celého zápasu vďaka inovatívnej ventilácii prilby BAUER. Strategicky umiestnené ventilačné otvory zabezpečia, že vaša hlava zostane svieža a suchá, čím umožnia, aby ste sa plne venovali hre.

S prilbami BAUER získate unikátny systém nastavenia, ktorý vám umožní prispôsobiť prilbu presne podľa tvaru vašej hlavy. Vďaka možnosti individuálneho nastavenia dĺžky a šírky si prilbu upravíte tak, aby vám padla ako uliata a vy ste sa mohli cítiť bezpečne pri každom šprinte a obrate.

Investícia do prilby BAUER znamená investícia do vašej hokejovej kariéry. S týmto špičkovým príslušenstvom, ktoré je na úrovni profesionálnych športovcov, zdokonalíte svoj výkon a získate potrebnú výhodu na ľade. Buďte vždy o krok vpred s prilbou, ktorá je navrhnutá pre šampiónov.

Produkty

Filter

Vyhľadávanie