Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BAUER HOKEJOVÉ TAŠKY

Naše hokejové tašky Bauer vám ponúkajú priestranný interiér a premyslenú organizáciu, vďaka ktorej budete mať všetko dôležité po ruke a pripravené na okamžité použitie.

Investujte do kvality, ktorá vydrží! S našimi hokejovými taškami Bauer, vyrobenými z extrémne odolného materiálu, sa nemusíte obávať náročného každodenného používania.

Udržujte vašu výstroj čerstvú a rýchlejšie vysušenú! Ventilačné priechodky DryFlow v našich taškách zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu sa vaša výstroj schne rýchlejšie a zostáva dlhšie svieža.

Pevné popruhy a madlo hokejových tašiek zabezpečujú, že vaša taška vydrží aj tie najťažšie manipulácie. Tašky sú vybavené vysoko odolnými zipsami s kovovými bežcami, ktoré zaručujú hladké používanie a dlhú životnosť, aj keď ich používate denne.

Vďaka vystuženým rohom našich hokejových tašiek Bauer sa nemusíte obávať, že by sa taška zdeformovala, a môžete byť istí, že vaša výstroj je v bezpečí a chránená."

S výsuvnou rukoväťou hokejových tašiek Bauer bude preprava vašej výstroje jednoduchá a bez námahy. Kvalitné kolieska umožňujú ľahké a tiché premiestňovanie tašky bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Vodotesné dno zabezpečuje, že vnútro tašky zostane suché, aj keď ju položíte na mokrý alebo snehový povrch.

Produkty

Filter
Typ
Tašky prevedenie

Vyhľadávanie