Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BAUER HOKEJOVÉ RUKAVICE

Predstavte si rukavice, ktoré sú ako stvorené priamo pre vaše ruky, prispôsobia sa každému vášmu pohybu a zároveň poskytnú vynikajúcu ochranu proti nárazom. Rukavice BAUER vám to všetko ponúkajú, a to ešte viac:

Už žiadne stiahnuté či voľné rukavice. Naše rukavice BAUER sú navrhnuté s ohľadom na prirodzenú anatómiu vašej ruky, aby ste mohli hrať s pocitom dokonalej súhry a kontroly.

Integrované chrániče a vystužené oblasti na rukaviciach BAUER poskytujú maximálnu ochranu pred seknutiami hokejkou a nárazmi, bez toho, aby ste museli obetovať flexibilitu alebo pohyblivosť.

Zabudnite na potené ruky a nepríjemný pocit vlhkosti. Materiál našich rukavíc je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálnu cirkuláciu vzduchu a odvod potu, vďaka čomu vaše ruky zostanú suché a v teple po celú dobu hry.

Buďte nielen dobrý hráč, ale aj hráč so štýlom. Rukavice BAUER sú vyrobené s dôrazom na moderný dizajn a estetiku, čo z vás urobí neprehliadnuteľnú hviezdu na ľade.

S rukavicami BAUER si môžete byť istí, že vaše ruky sú v tých najlepších rukaviciach, ktoré vám pomôžu odohrať každý zápas s istotou a štýlom. Staňte sa majstrom ľadu s rukavicami, ktoré vás nesklamú.

Produkty

Filter
Typ
Zvoliť -

Vyhľadávanie