Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

FISCHER HOKEJOVÉ TAŠKY

Hokejové tašky Fischer sú synonymom nekompromisnej kvality, priestrannosti. Hráčske hokejové tašky na kolieskach boli navrhnuté tak, aby vyhoveli aj tým najnáročnejším požiadavkám.

S našou taškou Fischer môžete cestovať bez obáv, vďaka vysoko odolnému materiálu, ktorý odoláva aj náročným podmienkam a chráni váš výstroj pred poškodením. Váš výstroj zostane v suchu a bezpečí bez ohľadu na počasie. Vďaka nepremokavej vrstve PVC môžete tašku bez obáv položiť na vlhkú alebo mokrú podlahu.

Pohodlný a rýchly prístup k vašim veciam je zaručený vďaka inovatívne navrhnutému otváraniu v tvare „U“. Už žiadne zbytočné hľadanie v taške, všetko máte hneď po ruke.

Zabudnite na nepríjemný zápach a vlhkú výstroj. Vďaka premyslenému systému ventilácie sa vaša výstroj rýchlejšie suší a zachováva si sviežosť.

Uchovajte svoje korčule bezpečne a oddelene od ostatnej výstroje. Integrované kapsy sú špeciálne navrhnuté pre uloženie korčúľ, aby ste predišli ich poškodeniu a zároveň udržali poriadok vo vnútri tašky. S výsuvnou rukoväťou sa stane prenášanie ťažkej výstroje hračkou, a vy tak budete mať voľné ruky na ďalšie potrebné veci.

Vďaka kvalitným kolieskam s dezénom zvládne vaša taška Fischer aj náročnejšie povrchy, čím vám uľahčí prepravu kdekoľvek sa vydáte.

Produkty

Filter
Typ
Tašky prevedenie

Vyhľadávanie