Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Hokejové nohavice BAUER S22 VAPOR HYPERLITE Intermediate

169,00
199,00
Zľava 15%
Ušetríte 30,00
Bez DPH 140,83
Kód produktu: K2EGUK
Dostupnosť: Skladom
Zvoliť L Navy
skladom
199,00
169,00
Zvoliť M Navy
skladom
199,00
169,00
  • Popis produktu
  • Doprava

Novinka sezóny 2022/2023. Hokejové nohavice BAUER S22 VAPOR HYPERLITE Intermediate určené pre najnáročnejších profesionálnych hráčov. Nohavice poskytujú maximálnu ochranu pred extrémne silnými nárazmi, nízku hmotnosť, neobmedzený pohyb, výnimočný strih ktorý sa dokonalé prispôsobí každej postave a hráčskemu štylu. Nohavice Bauer S22 Vapor Hyperlite sú najľahšia elitné nohavice, ktoré sa kedy dostali na trh. Nová rada Vapor ponúka nové technológie, ktoré sú vyvinuté na základe priamej spolupráce so špičkovými hráčmi.

  • Anatomicky tvarované chrániče stehien s integrovanou technológiou lisovanej PE a HMD peny. Ľahší a pevný materiál použitý na celkové posilnenie ochrany pri súčasnom znížení hmotnosti, dokonalom usadení na telo bez akéhokoľvek obmedzenia pohybu. Zadná časť nohy je chránená perforovanou penou strednej hustoty.

  • Extension Fit System - nohavice sú vybavené novým systémom na pase, ktorý umožňuje predĺžiť nohavice o ďalšie 2-3cm, umožňuje tak dokonalé nastavenie aj pre vyšších hráčov.

  • Zipsy na vnútorných stranách nohavíc a zabudované elastické kliny umožňujú prispôsobiť sa každému pohybu a optimalizujú tak vašu rýchlosť, akceleráciu a neuveriteľnú voľnosť pohybu.

  • Vynikajúcu ochranu chrbtice pomocou technológie SHOCKLITE protection, čo je špeciálny penový materiál s vložkami, ktorý dokáže absorbovať a rozložiť nárazovú energiu.

  • Vonkajší materiál vyrobený z vysoko odolného 840D Nylonu, ktorý zaručuje extra ochranu proti oderom, prerezaniu, preseknutiu ako aj dostatočnú priedušnosť. Pružné integrované strečové zóny na predných a zadných častiach nohavíc. 3D logo Bauer.

  • Chránič v oblasti bedier tvoria vsadené anatomicky tvarované ultra ľahké penové časti Aerolite 2.0. Dokonale chránia tieto rizikové partie pri súčasnom znížení hmotnosti. Delená ochrana obličiek s FLEX Forward break z tvarovanej HD peny vystuženej vložkami, ktoré zabezpečujú vynikajúcu úroveň ochrany a pohodlie.

  • Systém zapínania nohavíc obojstranným popruhom s rýchloupínacími prackami, ktoré kombinujú bezpečné usadenie, jednoduchší prístup a pohodlie. Gombíky pre možnosť uchytenia na traky.

  • Podšívka ThermoCore Zero  udržuje hráča v suchu počas hry, pomáha zabraňovať priesaku potu do výstelky, a tým zvyšovaniu jej hmotnosti. Sušenie je potom oveľa rýchlejšie oproti tradičným výstelkam. Zabraňuje rozvoju baktérií spôsobujúcich zápach a poskytuje konzistentnú účinnosť počas celej životnosti.

   ©2007-2022,SPAIZ,s.r.o.Všetky práva vyhradené.

Tabuľka veľkosti nohavíc BAUER INTERMEDIATE
  Intermediate
Výška v cm   155- 165 165 - 175 -----
Váha v kg   40 - 45  45 - 68 -----
Obvod pasu v cm 71 - 80 76 - 86 -----
Veľkosti nohavíc M L -----

Veľkostné tabuľky majú iba orientačný charakter, nakoľko telesne proporcie každého hráča a tiež jeho osobné potreby a pohodlie sa nemusia zhodovať s údajmi v tabuľke.

Vyhľadávanie