Telefón054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Ako to v našom eshope funguje

Náš e-shop je plne automatický elektronický obchod, v ktorom môžete nakupovať non-stop 7 dní v týždni. Doporučujeme sa pred prvým nákupom zaregistrovať, aby ste mohli využívať výhody vernostného systému. Každý ďalší nákup sa pre Vás stáva lacnejší. Je to dobré kvôli výške Vášho celkového odberu, aby boli zaregistrované všetky Vami zrealizované objednávky. Na základe odberu Vám systém pridelí % zľavy. Po prvom nákupe sa dostávate medzi našich stálych zákazníkov, z čoho plynu ďalšie výhody. Výška zľavy bude prerátaná po každom nákupe. Po dosiahnutí určitého odberu sa percento zľavy zvyšuje. Pri prihlásení sa bude vedľa aktuálnej ceny aj zľavnená cena, za ktorú budete tovar kupovať. Táto cena sa zobrazí len Vám. Viac informácii o vernostnom systéme sa dozviete v sekcii SPOTREBITEĽSKÝ KLUB.

Informácie o novinkách

O novom tovare Vás budeme informovať v časti " Najnovšie produkty ". Dodávka tovaru je 2 až 7 pracovných dní. Tovar posielame prepravnou spoločnosťou. Cenu prepravy sa dozviete počas vyplňovania objednávky, kde si zvolíte spôsob doručenia.

Ak zháňate konkrétny tovar a nenašli ste ho na našom webe, napíšte nám a my zistíme dostupnosť daného výrobku. V ponuke máme viac ako 2500 položiek tovaru, ktoré postupne pridávame aj do e-shopu.

Ako si rýchlo vyhľadať len určitý druh tovaru?

Stačí ak do políčka "Vyhľadávanie..." napíšete napr. taška, alebo prilba prípadne iné slovo a necháte vyhľadať. Zobrazia sa vám všetky produkty na stránke, ktoré obsahuje slovo, ktoré ste zadali do vyhľadávania. Takýmto spôsobom sa dá skrátiť čas hľadania na minimum a odpadne pracné preklikávanie sa po stránkach.
Rozšírené vyhľadávanie zasa umožňuje zadať viac kritérií pre vyhľadávanie. Nachádza sa nad produktami v každej kategórii.
 

Cetrifikovaný E-SHOP1aaaaa_cert.jpg
Náš e-shop spĺňa prísne pravidlá dané platnou legislatívou a nariadenia Európskej komisie a je certifikovaný nezávislou certifikačnou spoločnosťou nakupujbezpecne.sk. Aj tento rok sme získali prestížny certifikát "Nakupuj bezpečne", čo potvrdzuje, že nepoľavujeme v našej práci. Certifikát od nezávislej certifikačnej spoločnosti nakupujbezpecne.sk je zárukou, že nakupovanie u nás je bezpečné a spoľahlivé.


Sme dôveryhodná firma

Uvedomujeme si, že nákup cez internet môže byť niekedy stresujúci, ale chceme Vás uistiť, že u nás ste v dobrých rukách. Sme dôveryhodná firma s dlhoročnou tradíciou čom svedčia naši spokojní zákazníci. Aj v tomto roku sme si splnili všetky naše záväzky a poskytli sme našim zákazníkom vysoko kvalitný tovar k ich plnej spokojnosti. Snažíme sa vám poskytnúť transparentné a seriózne služby k obojstrannej spokojnosti. Veríme, že aj naďalej budete s našou ponukou a prácou spokojní.


Ak sa Vám niektorý výrobok po kliknutí na našej stránke nezobrazil, napíšte nám, o ktorý tovar sa jednalo a aký prehliadač používate na hokej@spaiz.sk . Pokúsime sa závadu odstrániť, aby ste si mohli pozrieť kompletnú ponuku. V prípade, že narazíte na údaj, o ktorom si myslíte, že nie je správny, pošlite nám e-mail a my to preveríme. Vaše návrhy a pripomienky pomôžu skvalitniť naše služby, ktoré ponúkame.
Prajeme príjemné chvíle pri nakupovaní.

Vyhľadávanie