054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Hokejové chrániče holení BAUER S22 VAPOR HYPERLITE Intermediate

154,00
175,00
Zľava 12%
Ušetríte 21,00
Bez DPH 128,33
Kód produktu: ZH7CUU
Dostupnosť: momentálne nie je skladom, dostupnosť na dotaz
  • Popis produktu
  • Doprava

Novinka sezóny 2022/2023. Hokejové chrániče holení BAUER S22 VAPOR HYPERLITE Senior sú určené pre profesionálnych hráčov. Skvelé padnúce chrániče dovoľujú vynikajúce individuálne prispôsobenie a nastavenie pre každého hráča.

  • Ochranu vrstvu holene tvorí X-Lite Shieldanatomicky tvarovaný chránič sa prirodzene prispôsobí tvaru pre vynikajúci komfort. Prelisy na vonkajšej strane skeletu zabezpečujú výborný rozptyl sily úderu. Výstuže na kolene maximalizujú ochranu pri nárazoch a zároveň perfektne pohlcuje nárazovú energiu.

  • Chrániče lýtok za použitia EXO-Lite Skin ponúka dokonalú ochranu, udržuje chránič pevne na svojom mieste. Zosilnená ochrana stehna vďka flexibilnej konštrukcii z HYPERLITE HD penového materiálu. Materiál ponúka profesionálnu úroveň ochrany.

  • Pohodlné uloženie kolena vďaka predtvarovanému profilu vložky ErgoDynamic Lab. Koleno je hlbšie uložené. Bočná ochrana kolena zo špeciálneho penového materiálu HYPERLITE HD maximalizujú ochranu kolena pri nárazoch a zároveň poskytujú vynikajúci voľný rozsah v pohybe.

  • Podšívka ThermoCore Zero skvelé odvádza vlhkosť, pomáha regulovať telesnú teplotu, zabraňuje hromadeniu pachov a pliesni. Vzdušná, veľmi pohodlná a odnímateľná vnútorná vložka zo špeciálnej peny zabezpečuje vynikajúce uloženie nohy v chrániči a vysoké pohodlie.

  • Skate Abrasion Zone v spodnej časti podšívky je aplikovaná oteruvzdorná časť, ktorá zabraňuje poškodeniu materiálu pohybom medzi korčuľou a chráničom. 

  • Rýchle, pohodlné a spoľahlivé zapínanie vďaka pásom so suchým zipsom. Lýtkový upevňovací pás Tune Fit spolu s upevňovacím pásom pod kolenom Dynaflex lock strap vyrobený zo špeciálnej flexibilnej sieťoviny, ktorá je vzdušná, znižuje potenie, zabraňuje zarezávaniu dokonale fixujú a bránia nežiaducemu pretáčaniu chrániča.

©2007-2022,SPAIZ,s.r.o.Všetky práva vyhradené.

Tabuľka  veľkostí holenných chráničov BAUER
  Intermediate
Výška postavy v cm 155-165 165-175 -----
Veľkosť 13" 14" -----

Veľkostné tabuľky majú iba orientačný charakter, nakoľko telesne proporcie každého hráča a tiež jeho osobné potreby a pohodlie sa nemusia zhodovať s údajmi v tabuľke.

Vyhľadávanie