054/4706706 0911 484 814 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Korčule BAUER S20 Supreme ULTRASONIC Sr

659,00
899,00
Zľava 27%
Ušetríte 240,00
Bez DPH 549,17
Kód produktu: ETL718
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 1 pracovný deň

 

REGISTRUJ SA A ZÍSKAJ ŠPECIÁLNU ZĽAVU NA VYBRANÉ PRODUKTY.
Registrovaným užívateľom sa zľava zobrazí automaticky po príhlásení.

Zvoliť 9 FIT2, EUR 44.5, dĺžka chodidla 27.7 cm
Doručenie: 06.07.2022
skladom
899,00
659,00
 • Popis produktu
 • Doprava

Korčule BAUER S20 Supreme ULTRASONIC Senior sú navrhnuté pre elitných profesionálnych hráčov tak, aby maximalizovali výkon a kontrolu. Sú vrcholom pokroku v technologickej a materiálovej revolúcii čoho výsledkom sú korčule Supreme Ultrasonic. Nová konštrukcia topánky zavádza nový štandard výkonu na ľade, Uplne nový systém 3D Performence Fit určenie správnej veľkosti pre hráča nahrádza známe možnosti označenia šírky D a EE, teraz novým označením FIT1, FIT2, FIT3. Inovovaný dizajn pomáha znižovať hmotnosť, zdokonaľuje oporu členku a zároveň maximalizuje výkon a dynamiku pohybu. Korčule sú navrhnuté a vyrobené pozdvihnúť vašu hru na novú úroveň rýchlosti.

 • 3D lasted carbon Curv® Composite inovovaný kompozitný zvršok ponúka najvyššiu úroveň tuhosti a stability. Inovovaná konštrukcia zabezpečuje výnimočnú odozvu cez tuhosť a výstuž zadnej časti topánky. Úplne tepelne formovateľný zvršok umožňuje dokonalé individuálne prispôsobenie tvaru nohy hráča. Nová carbon Curv® kompozitná výstuž členka redukuje celkovú hmotnosť, zvyšuje tuhosť, stabilitu a umožňuje dokonalejšie formovanie sa okolo chodidla než predošlá plastová vložka. Integrované vložky na najviac namáhaných miestach pre dlhšiu životnosť. Výsledkom je rýchlejšia akcelerácia, prekladanie, obraty a lepšia stabilita.  

 • AeroFoam Pro vynikajúca opora členku vďaka ľahkej pamäťovej peny, ktorá sa pôsobením tlaku a tepla nohy dokonalé prispôsobí tvaru nohy.

 • Reflex Pro jazyk plstenej konštrukcii s vložkou s dvojitým vstrekovaním vytvára uzamknuté uloženie s prednou flex pridanou ochranou.

 • ReFlex Tendon Guard chránič achilovej šľachy je navrhnutý tak, aby čo najviac umožnili voľný rozsah pohybu pre maximálny výkon.

 • LOCK-FIT PRO liner podšívka udržuje nohu suchú a uzamknutú na mieste pre maximálnu agilitu a zrýchlenie.

 • Všité vložky Comfort Edge zmierňujú otieranie členka. Internal Wear Patches zväčšené všité vložky zabraňujú opotrebovaniu výstelky a jej odretiu pri neustálom kontakte s holenným chráničom.  

 • LOCK FIT Anatomicky tvarovaná vložka s gripom so stabilizátorom pod pätou a v špičke zabraňuje nežiaducemu pohybu chodidla v korčuli, plastická klenba a komfortná výstelka pod pätou zvyšujú stabilitu nohy, výborný odvod vlhkosti.

 • Podrážka UNIBODY je unikátne spojenie skeletu korčule z 3D tvarovaného Curv kompozitu a jednoliatej vyvýšenej tvrdej podrážky. Táto kombinácia spevňuje spodnú časť korčule resp. zvyšuje jej torznú tuhosť, čím umožňuje hráčovi dať do každého odrazu maximum energie a dosiahnuť tak rýchlejšieho príamočarého pohybu pri korčuľovaní. Ventilačné otvory v podrážke umožňujú vylúčiť vlhkosť od chodidla.

 • Asymmetrical Toe Cap asymetricky tvarovaná špička lepšie vymedzuje priestor čo výrazne zlepšuje odraz a kontrolu pri korčuľovaní. Špička je z tvrdeného plastu, ktorý zabraňuje preseknutie korčuli, a zároveň chráni prsty pred úderom a nárazom puku.

 • Flex Facing tradičná konfigurácia očiek so strihom Power boot poskytuje zvýšené obopnutie na hornej časti chodidla s dodatočným predným ohybom. To umožňuje hlbší ohyb kolena a maximálny výkon pri odraze.
 • Držiak noža TUUK Lightspeed EDGE. Najpopulárnejší držiak noža v NHL vďaka inovatívnemu Trigger systému rýchlej výmeny zlomeného noža, ktorý umožňuje hráčovi výmenu noža za chvíľku bez toho, aby zmeškal striedanie. Predné a zadné postavenie o 3mm vyššie než tradičné držiaky zaručujú najagresívnejší polomer otáčania.

 • Nové vymeniteľné nôže TUUK LS Pulse TI Edge sú úplnou špičkou na trhu. Nôž je potiahnutý Titanom a vďaka tomu umožňuje lepšie uchovanie hrán a priľnavosť na ľade, čo hráčovi umožní dosiahnuť maximálnu úroveň rýchlosti. Tento nový nôž je naprofilovaný do tvaru Bauer's Power Profile, vďaka čomu sa môže hráč viac položiť do odrazu. Profesionálmi uprednostňovanou väčšou výškou umožňuje väčší uhol náklonu a tým ostrejšie a rýchlejšie oblúky.

 • Čo je systém Performance Fit?
  Nový systém Performance Fit nahrádza známe možnosti šírky D a EE, teraz máme modely Fit 1, Fit 2 a Fit 3.
  Nové 3D FIT nie je iba premenovaním tradičných možností šírky. Jedná sa o vytvorenie 3 jedinečných profilov prispôsobenia. Každý z profilov Fit 1, 2 a 3 má optimalizovanú hĺbku na päte, výšku priehlavku a zábal členku plus šírku chodidla tak, aby sa zhodovali s 3D charakteristikami typického tvaru chodidla pre každé uloženie.

  Fit 1: Nízka hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Úzka šírka chodidla. (podobné profilu Vapor ,,D")
  Fit 2: Stredná hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Stredná šírka chodidla. (zhodné s profilom Supreme ,,D")
  Fit 3: Vysoká hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Široká šírka chodidla. (podobné profilu Nexus ,,D"/Supreme ,,EE")

   

Tabuľka veľkostí korčuli SUPREME

 ©2007-2022,SPAIZ,s.r.o.Všetky práva vyhradené.

Vyhľadávanie