054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

HOKEJOVÉ NOHAVICE CCM TACKS AS 580 SENIOR

148,00
165,00
Zľava 10%
Ušetríte 17,00
Bez DPH 123,33
Kód produktu: BG0GWX
Dostupnosť: Skladom
Zvoliť L Black
Skladom
165,00
148,00
Zvoliť M Black
Skladom
165,00
148,00
Zvoliť XL Black
Skladom
165,00
148,00
  • Popis produktu
  • Doprava

S novou konštrukciou Anatomic Shield Design sú hokejové nohavice CCM TACKS AS 580 navrhnuté tak, aby ponúkali ochranu najvyššej kvality a zároveň zlepšili vašu mobilitu na ľade. Udržujte svoje hokejové nohavice na svojom mieste vďaka ich nastaviteľnému vnútornému pásu.

Konštrukcia ASD (Anatomical Shield Design) s maximálnym krytím. Nová konštrukcia ASD bola vyvinutá s cieľom poskytnúť najvyšši úroveň ochrany hráča.

Boky - JDP výlisky - elitná úroveň ochrany na bokoch, ktoré odvádzajú silu nárazu od bedrového kĺbu.

Kostrč - Ochrana chrbtice na súťažnej úrovni a vylepšené pohodlie s plynulým prepojením chrániča kostrče.

 

OCHRANA HRÁČA

Z vnútornej strany je umiestnená ochranná pena pre lepšiu ochranu spodnej časti chrbtice v súbojoch. Horná čast je ešte z vonkajšej strany vystužená vnútorným chráničom na stlmenie nárazu pri páde alebo narazení o mantinel.

 

Z prednej strany je horny chránič nohavíc fixovaný šnúrkami, aby sa nezosúval do vnútra počas hry. Je vystužený penou na pohltenie nárazu pukom alebo kontaktom so súperom. Bedrovým pásom sa nohavice veľmi ľahko dajú stiahnúť a prispôsobiť obvodu pásu. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú dlhú životnosť.

 

Rovnako sú chránené aj boky a pánvová kosť. Nohavíce sú vystužené platovými chráničmi pohlcujúcimi nárazy v oblasti bedier od mantinelu, alebo nastreleného puku. Znižuje sa tak riziko poškodenia bedrového kĺbu od pádu či zranenia od narazenia na mantinel. Samozrejmosťou sú cvoky na pripevnenie trakov.

 

 

Nastavenie – vnútorný pások a zip pre predĺženie dĺžky. Vnútorný pásik umožňuje individuálne prispôsobenie, aby nohavice dobre sedeli a držali počas hry na svojom mieste, zatiaľ čo možnosť predĺženia o 1" (2,54 cm) znamená, že nohavice môžu rásť s hráčom.

 

 

Vlastnosti

  • Sublimovaná komfortná podšívka
  • Pohodlný elastický materiál v rozkroku
  • Lisované kryty z PE peny, ochrana proti nárazu v oblasti bedrovej chrbtici
  • Stehná sú chránené chráničom z PE peny

 

 

Veľkostné tabuľky majú iba orientačný charakter, nakoľko telesne proporcie každého hráča a tiež jeho osobné potreby a pohodlie sa nemusia zhodovať s údajmi v tabuľke.

Vyhľadávanie