054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Hokejové nohavice Bauer S21 SUPREME ULTRASONIC Intermediate

172,00
195,00
Zľava 12%
Ušetríte 23,00
Bez DPH 143,33
Kód produktu: MCKJOJ
Dostupnosť: Skladom
Zvoliť L Navy
skladom
195,00
172,00
 • Popis produktu
 • Doprava

Novinka sezóny 2021/2022. Hokejové nohavice Bauer S21 SUPREME ULTRASONIC Intermediate sú určené pre najnáročnejších profesionálnych hráčov. Nohavice poskytujú maximálnu ochranu pred extrémne silnými nárazmi, nízku hmotnosť, neobmedzený pohyb, výnimočný strih ktorý sa dokonalé prispôsobí každej postave. Nová rada nohavíc Supreme sú vyvinuté na základe priamej spolupráce so špičkovými hráčmi.

 • Anatomicky tvarované chrániče stehien z lisovanej HD peny s PE výstuhami na celkové posilnenie ochrany, dokonalom usadení na telo bez akéhokoľvek obmedzenia pohybu. Zadná časť nohy je chránená perforovanou penou strednej hustoty.
 • Extension Fit Systém - nohavice sú vybavené systemom na pase, ktorý umožňuje predĺžiť nohavice o ďalšie 2-3cm, umožňuje tak dokonalé nastavenie aj pre vyšších hráčov.
 • Zipsy na vnútorných stranách nohavíc a zabudované elastické kliny umožňujú prispôsobiť sa každému pohybu a optimalizujú tak vašu rýchlosť, akceleráciu a neuveriteľnú voľnosť pohybu.
 • Vynikajúcu ochranu chrbtice poskytuje špeciálne tvarovaný penový materiál Vent Armor a  ADAPTIV Skin, ktorý poskytuje dokonalé usadenie na telo bez akéhokoľvek obmedzenia pohybu. Materiál použitý na celkové posilnenie ochrany pri súčasnom znížení hmotnosti.
 • Chrániče v oblasti bedier sú vyrobené pomocou novej delenej konštrukcie AMP a tvarovaným HD penovým materiálom, ktorý dokonalé absorbuje energiu nárazov.
 • Vonkajší materiál vyrobený z vysoko odolného 840D Nylonu, ktorý zaručuje extra ochranu proti oderom, prerezaniu, preseknutiu ako aj dostatočnú priedušnosť. Pružné integrované strečové zóny na predných a zadných častiach nohavíc. Vyšité logo Bauer na stehnách.
 • Chránič v oblasti obličiek je vyrobený z tvarovanej HD peny vystuženej plastovými vložkami, ktoré zabezpečujú vynikajúcu úroveň ochrany. Segmentová konštrukcia Free Forward na obličkách poskytuje maximálnu mobilitu a manévrovanie pri všetkých herných situáciách.
 • Systém zapínania nohavíc na pásku s plastovou prackou a prekrytím so suchým zipsom.
 • Podšívka Thermo Max a Sanitized® udržuje hráča v suchu počas hry, pomáha zabraňovať priesaku potu do výstelky, a tým zvyšovaniu jej hmotnosti. Sušenie je potom oveľa rýchlejšie oproti tradičným výstelkam. Technológia Sanitized®, ktorá je priamo integrovaná do materiálu, zabraňuje rozvoju baktérií spôsobujúcich zápach a poskytuje konzistentnú účinnosť počas celej životnosti.

   ©2007-2022,SPAIZ,s.r.o.Všetky práva vyhradené.

Tabuľka veľkosti nohavíc BAUER INTERMEDIATE
  Intermediate
Výška v cm   155- 165 165 - 175 -----
Váha v kg   40 - 45  45 - 68 -----
Obvod pasu v cm 71 - 80 76 - 86 -----
Veľkosti nohavíc M L -----

Veľkostné tabuľky majú iba orientačný charakter, nakoľko telesne proporcie každého hráča a tiež jeho osobné potreby a pohodlie sa nemusia zhodovať s údajmi v tabuľke.

Vyhľadávanie