054/4706706 0911 484 814 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Počas lockdownu si objednaný tovar cez náš eshop môžete vyzdvihnúť v našej predajni.

Hokejka BAUER S19 SUPREME 2S TEAM GRIP Intermediate

79,00
110,00
Zľava 28%
Ušetríte 31,00
Bez DPH 65,83
Kód produktu: XZUZ38
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 1 pracovný deň
Zvoliť - Pravá / 65 flex / P92 zahnutie
skladom
110,00
79,00
 • Popis produktu
 • Špecifikácia
 • Doprava

Kompozitová hokejka BAUER S19 SUPREME 2S TEAM GRIP Intermediate je novinka modelovej rady SUPREME určená pre profesionálnych hráčov. Hokejka Bauer S19 Supreme 2S TEAM Griptac naväzuje na model S180 a technologickými inováciami sa posúva opäť o niečo ďalej. Hokejka je o 10 gramov ľahšia ako predchádzajúci model a je určená pre hráčov, ktorý hľadajú rovnováhu medzi výborným výkonom za priaznivú cenu. Hokejky z novej rady Supreme ti pomôžu vystreliť puk tou najvyššou možnou silou a to vďaka jedinečnej technológií MPK - Maximum Power Kick.
 

 • Supreme Power Shaft – hranatý shaft s rovnými bočnými stenami je na tejto hokejke inovovaný. Táto inovácia minimalizuje vychýlenie shaftu pri tvrdej strele, optimalizuje prenos energie a zároveň navyšuje torznú tuhosť čepele potrebnú pri presných strelách a prihrávkach.
   

 • Maximum power Kick (MPK) - úplne nová geometria zúženia s nižším zúženým začiatkom pre maximálny výdaj energie s minimálnym úsilím, a to vďaka použitia tuhšej spodnej časti shaftu (rukoväte), ktorá posúva kick point (strelný bod) vyššie. Týmto sa vytvára hokejka, ktorá ma ľahký náprah, dokonalý pre silnú strelu príklepom. Táto hokejka je ideálna pre hráčov, ktorí sa plnou váhou opierajú do svojich striel.
   

 • MaxBalance Blade Technology - Nová technológia čepele MaxBalance s väzbou z uhlíkových vlákien BiMax 3K výrazne zlepšuje trvanlivosť, uvoľnenie a celkovú rovnováhu.
   

 • BimaX 3K carbon - čepeľ je vyrobená technológiou Aero Foam I obalená patentovaným BimaX 3K uhlíkových vlákien, ktoré zaručuje vysokú odolnosť a životnosť. BimaX 3K je plochejšia väzba, ktorá ponúka o 27% väčšiu pevnosť v ťahu.
   

 • Fused two-piece construction – tavená dvojdielna konštrukcia. Nový výrobný proces eliminuje prekrývanie v interných materiáloch, čo eliminuje slabé miesta a zvyšuje konzistenciu flexu. Hokejka je tak optimálne vyvážená a pevnejšia.
   

 • Griptac - Pogripovaná textúra shaftu zabezpečuje najvyššiu možnú mieru úchopu, takže máte vždy kontrolu nad hokejkou pri akomkoľvek pohybe.
   

©2007-2020,SPAIZ,s.r.o.Všetky práva vyhradené.

 

Vyhľadávanie