054/4706706 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Brankárske korčule BAUER S21 ELITE Senior

404,00
449,00
Zľava 10%
Ušetríte 45,00
Bez DPH 336,67
Kód produktu: Y96S7C
Dostupnosť: Skladom
Zvoliť 9 FIT2, EUR 44.5, dĺžka chodidla 27.7 cm
skladom
449,00
404,00
Zvoliť 9.5 FIT3, EUR 45, dĺžka chodidla 28.1 cm
skladom
449,00
404,00
Zvoliť 7.5 FIT3, EUR 42.5, dĺžka chodidla 26.4 cm
skladom
449,00
404,00
 • Popis produktu
 • Doprava

Brankárske korčule BAUER S21 ELITE Senior určené pre elitných profesionálnych brankárov a ich špičkové výkony. Korčule sú navrhnuté a vyrobené pozdvihnúť vašu hru na novú úroveň.

 • 3D Lasted Carbon Curv® Composite sStanceflex+ inovovaný kompozitný zvršok ponúka najvyššiu úroveň tuhosti a stability. Inovovaná konštrukcia zabezpečuje výnimočnú odozvu cez tuhosť a výstuž topánky. Úplne tepelne formovateľný zvršok umožňuje dokonalé individuálne prispôsobenie tvaru nohy hráča. Nová carbon Curv® kompozitná výstuž členka redukuje celkovú hmotnosť, zvyšuje tuhosť, stabilitu a zaručuje dokonalú oporu pre nohu brankára, zároveň s dokonalým pohodlím.
 • HYDRAMAX 2 - vnútorný materiál zabezpečuje výborný odvod vlhkosti, udržuje nohy v suchu počas hry a pomáha skrátiť čas sušenia po zápase. Je odolný proti oderu.
 • Pro Felt Tongue jazyk plstenej konštrukcie s chráničom priehlavku minimalizuje hmotnosť, poskytuje dokonalý komfort a výbornú ochranu, zmierňuje tlak šnúrky a zároveň fixuje jazyk proti pretáčaniu v topánke. Kombinácia rozdielnej hrúbky plsteného jazyka zdokonaľuje celkovú integráciu korčule atopánky.
 • Anatomical Comfort Edge – vrchná časť okolo členku zvyšuje komfort a pohyblivosť bez straty na tuhosti a štrukturálnej podpory.
 • AeroFoam Pad – pridaním novej špeciálnej peny voblasti členku sa dosiahlo ešte väčšie pohodlie, lepší pocit a uzamknutie nohy do korčule.
 • Asymmetrical Toe Cap asymetricky tvarovaná špička lepšie vymedzuje priestor čo výrazne zlepšuje odraz a kontrolu pri korčuľovaní. Nová ochrana prstov vďaka špeciálnemu krytu so zväčšenou hrúbkou a tuhosťou poskytuje dokonalú ochranu.
 • Nový revolučný holder VERTEXX EDGE používa vynikajúci 3mm nerezový nôž LS3G+, ktorý vydrží dlhšie časové obdobie a je ľahko a rýchle vymeniteľný v priebehu niekoľkých sekúnd. Je navrhnutý a vyvinutý tak aby poskytol ešte o 10% väčší uhol náklonu oproti predošlému holderu zvýšením celkovej výšky o 5mm.
 • Vynikajúca odľahčená pevná podrážka TPU so sublimovanou grafikou zabraňuje jej nežiaducemu skrúteniu a maximalizuje prenos energie pri každom zábere.
 • Čo je systém Performance Fit?
  Nový systém Performance Fit nahrádza známe možnosti šírky D a EE, teraz máme modely Fit 1, Fit 2 a Fit 3.
  Nové 3D FIT nie je iba premenovaním tradičných možností šírky. Jedná sa o vytvorenie 3 jedinečných profilov prispôsobenia. Každý z profilov Fit 1, 2 a 3 má optimalizovanú hĺbku na päte, výšku priehlavku a zábal členku plus šírku chodidla tak, aby sa zhodovali s 3D charakteristikami typického tvaru chodidla pre každé uloženie.

  Fit 1: Nízka hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Úzka šírka chodidla. (podobné profilu Vapor ,,D")
  Fit 2: Stredná hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Stredná šírka chodidla. (zhodné s profilom Supreme ,,D")
  Fit 3: Vysoká hĺbka päty, výška priehlavku a zabal členka. Široká šírka chodidla. (podobné profilu Supreme ,,EE")

Tabuľka veľkostí brankárskych korčulí.

Vyhľadávanie